Toubkal Trekking is a local Adventure Travel company based in Marrakech.

The company was founded by a group of Mountain guides from Toubkal area led by Mustapha Bouinbaden who is actually the driving force behind the Toubkal Trekking company.Follow Us
GO UP

Toubkal Trekking

žygiai Maroke

Tai puiki 5 dienų žygių Maroke patirtis. Jūs žygiuosite po nuostabius berberų kaimus ir slėnius aukštuose atlaso kalnuose netoli Marakešo miesto. Žygį baigsite užkopę į 4167 m kalną toubkal, kuri yra aukščiausia viršūnė Šiaurės Afrikoje ir Maroke.
Žygio Maroke maršrutas yra toks:

Pirmą dieną,

mūsų vairuotojas pasiims jus iš jūsų apgyvendinimo Marakeše. Tada važiuojate link aukštų atlaso kalnų. Tai užtruks 1 valandą 30 minučių. Nuvykę ten pasitiks mūsų vietinė komanda. Po arbatos pertraukos pradėsite žygius link Tizi n’Tacht perėjos. Kelionė į kalną užtruks apie 2 valandas. Prieš eidami žemyn, jūs padarysite trumpą pertrauką. Tada jūs prisijungiate prie nelygaus kelio, kuris nuves jus į Tahliouine kaimą. Pietūs pakeliui. Nakvynė berberų namelyje. Tai užtruks apie 5 valandas pėsčiomis.

Antra diena,

po pusryčių pėsčiomis pasieksite Azib Tamsoult (2256 m). Pravažiuosite gražų kaimelį, vadinamą Tizi Oussem. Po to pradėsite eiti į kalną iki Azib Tamsoult, kur pietausite ir nakvosite prieglobstyje. Tai užtruks apie 3 valandas pėsčiomis.

Trečią dieną,

po ankstyvų pusryčių pėsčiomis nueisite nuo Azib Tamsoult iki Lepiney Refuge (3000 m), kuri yra labai graži sena Alpių trobelė. Turėsite pietus ir naktį. Tai užtruks apie 4 valandas pėsčiomis.

Ketvirtą dieną,

po ankstyvų pusryčių paliksite lepiney prieglobstį. Tada eikite šiek tiek žemyn, kol pasieksite kitą taką. Pastarasis nuves jus į zigzaginį taką į kalną iki Tizi n’Aguelzim perėjos 3600 m, kur pamatysite Toubkal viršūnę ir bazinę stovyklą. Po iškylos pietų perėjime pėsčiomis nusileisite į Toubkal prieglobstį, kur praleisite naktį. Tai užtruks apie 6-7 valandas pėsčiomis.

Penktą dieną,

Paskutinė diena yra viršūnių susitikimo diena. Jūs atsikeliate labai anksti ryte ir pusryčiaujate. Tada leiskitės į žygius į Toubkal viršūnę. Tai užtruks apie 3 valandas pėsčiomis į kalną. Pasiekę viršūnę, galėsite mėgautis nuostabiais vaizdais į atlaso kalnus ir viršūnes. eikite atgal prie prieglobsčio, kur papietausite. Po to grįšite į Imlil slėnį ir persikelsite į Marakešą. Iki Marakešo užtruksite apie 10 valandų pėsčiomis ir 1 valanda 30 minučių. Tuo mūsų žygių Maroke patirtis baigėsi.