Toubkal Trekking is a local Adventure Travel company based in Marrakech.

The company was founded by a group of Mountain guides from Toubkal area led by Mustapha Bouinbaden who is actually the driving force behind the Toubkal Trekking company.Follow Us
GO UP

Toubkal Trekking

matkamine Marokos

See on suurepärane 5 -päevane matk Marokos. Matkate läbi kaunite berberikülade ja -orude Marrakechi linna lähedal asuvates kõrgetes atlase mägedes. Matka lõpetuseks ronite mäele toubkal 4167m, mis on Põhja -Aafrika ja Maroko kõrgeim tipp.
Matka marsruut Marokos on järgmine:

Esimesel päeval,

meie juht võtab teid teie majutusest Marrakechis järele. Seejärel sõidate kõrgete atlase mägede poole. See võtab 1h30 sõitu. Kui olete sinna jõudnud, ootab teid meie kohalik meeskond. Pärast teepausi alustate matkamist tizi n’Tachti passi suunas. Ülesmäge kulub umbes 2 tundi. Enne allamäge kõndimist teete passil väikese pausi. Seejärel liitute konarliku teega, mis viib teid Tahliouine külla. Lõunasöök teel. Ööbimine berberi öömajas. See võtab umbes 5h jalutuskäigu.

Teine päev,

pärast hommikusööki kõnnite Azib Tamsoult (2256m) poole. Möödute mõnest külast nimega Tizi Oussem. Pärast seda hakkate kõndima ülesmäge Azib Tamsoult’i, kus saate lõuna- ja ööbida varjupaigas. See võtab umbes 3h jalutuskäigu.

Kolmandal päeval,

pärast varajast hommikusööki kõnnite Azib Tamsoult’st Lepiney Refuge’i (3000 m), mis on väga kena vana alpi onn. Teil on lõuna ja öö. See võtab umbes 4 tundi jalutuskäiku.

Neljandal päeval,

pärast varajast hommikusööki jätate lepiney local seo service london varjupaiga maha. Seejärel kõnnite natuke allamäge, kuni jõuate teisele rajale. Viimane viib teid siksakilisele rajale ülesmäge Tizi n’Aguelzimi passi 3600 m, kust näete Toubkali tippu ja aluslaagrit. Pärast piknikulõunat passil kõnnite allamäge Toubkali varjupaika, kus ööbite. See võtab umbes 6-7 tundi jalutuskäiku.

Viiendal päeval,

Viimane päev on tippkohtumise päev. Ärkad hommikul väga vara ja sööd hommikusööki. Seejärel asusite matkama Toubkali tippkohtumisele. Ülesmäge kulub umbes 3 tundi. Kui jõuate tippu, saate nautida suurepäraseid vaateid Atlase mägedele ja tippudele. kõndige tagasi varjupaika, kus saate lõunatada. Pärast seda matkate tagasi Imlili orgu ja sõidate tagasi Marrakechi. Marrakechisse kulub umbes 10h jalutuskäiku ja 1h30 sõitu. Sellega lõppes meie matkamine Marokos.